Slevové akce

englishme! slaví narozeniny

(platnost: od 8. do 10. února 2023)

K příležitosti 10. výročí spuštění englishme! nabízíme v období od 8. do 10. února následující výhody:

  • Sleva 10 procent na všechny objednávky (s výjimkou školních licencí), tedy na měsíční i roční opakované předplatné, na jednorázové předplatné (roční, půlroční a tříměsíční), na jednorázové studentské předplatné i na nákup dárkových poukazů.
  • K ročním předplatným přidáváme 10 týdnů navíc zdarma. Načtení měsíců navíc proběhne v moment aktivace ročního předplatného. Aktivace předplatného ale musí proběhnout nejpozději 10. února o půlnoci. Pokud uživatel vytvoří objednávku, ale uhradí ji až třeba o týden později, bonusové týdny mu připsány nebudou.

Za jednorázové roční předplatné nyní místo 1990 Kč zaplatíte 1791 Kč, ale ještě výhodnější je opakované roční předplatné zlevněné z 1690 Kč na 1521 Kč. Další slevy mají např. studenti s kartou ISIC nebo členové věrnostního programu Českých drah.


Sleva 30 % za věrnostní body Českých drah

(platnost: časově neomezená)

Spolupracujeme s národním dopravcem České dráhy a.s., konkrétně s jejich věrnostním programem. Za 50 věrnostních ČD bodů (které lze získávat nákupem jízdenek na www.cd.cz) si můžete pořídit slevu 30 % na nákup jednorázového předplatného English Me.

Sleva se vztahuje na jednorázové roční, půlroční a čtvrtroční předplatné, a to včetně již zvýhodněného předplatného pro studenty s průkazem ISIC.

Roční předplatné tak můžete mít místo 1990 Kč za 1393 Kč, studenti s ISIC dokonce za 696 Kč (místo běžné ceny 995 Kč).

Slevu lze kombinovat s některými sezónními slevami vyhlašovanými na našich stránkách. Sleva se nevztahuje na automatické opakované roční či měsíční předplatné.

Jak postupovat?

  1. V e-shopu Českých drah (www.cd.cz) si po nasbírání 50 věrnostních ČD bodů zakupte poukaz na slevu 30 % na nákup předplatného English Me. Tuto možnost najdete v jejich věrnostním programu v sekci “Ostatní”.
  2. Na našich stránkách si vytvořte objednávku jednorázového předplatného. V posledním kroku zadejte kód z poukázky ČD. Tím se cena objednávky sníží o 30 %.

Více informací o věrnostním programu Českých drah naleznete zde:
https://www.cd.cz/…gram/-25787/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace