Sdílení předplatného

Uživatelé, kteří mají zakoupené předplatné, mohou své předplatné sdílet až se čtyřmi dalšími členy rodiny či přáteli. Ti za používání aplikace nic navíc neplatí. Každý používá aplikaci pod svým vlastním uživatelským účtem, počítá se mu jeho vlastní postup, znalosti, statistiky.

Sdílení není vhodné pro skupiny cizích či neznámých osob!

Pozvání do sdíleného předplatného

Své předplatné může uživatel sdílet na záložce “Sdílené předplatné” v nastavení aplikace. Zde zadá e-mailové adresy osob, které chce ke svému předplatnému přizvat. Pozvaným osobám přijde e-mailem pozvánka. Po přihlášení do aplikace nebo registraci do aplikace se jim zobrazí možnost přijmout pozvánku.

Pozn.: Pozvánku je možné přijmout pouze v případě, že je příjemce v aplikaci zaregistrovaný pod stejným e-mailem, který poskytovatel sdíleného předplatného uvedl v pozvánce.

Platnost sdíleného předplatného

Sdílení předplatného je možné po celou dobu platnosti předplatného. V moment, kdy poskytovali vyprší platnost předplatného, ztrácejí možnost aplikaci dále využívat všichni, se kterými své předplatné sdílí. Naopak prodloužení předplatného prodlužuje přístup do aplikace všem osobám, kteří jsou k účtu poskytovatele přiřazeni.

Skupina Rodina a přátelé

Všichni účastníci sdíleného předplatného jsou členy skupiny Rodina a přátelé (naleznete ji v levém menu na stránce Skupiny). Jednotliví členové navzájem vidí postup ostatních členů, mohou spolu sdílet vytvořené okruhy slovní zásoby a zadávat si úkoly. Z tohoto důvodu nedoporučujeme sdílet své předplatné s cizími osobami.

Omezení sdíleného předplatného

Sdílení předplatného není přístupné studentům škol, kteří nemají vlastní předplatné, ale vstupují do aplikace na základě školní licence.

Sdílení předplatného není přístupné uživatelům, kteří již využívají sdílené předplatné jiné osoby (vstupují do aplikace na základě předplatného jiné osoby).