Přechod na nový školní rok

Zakoupením nové licence na nový školní rok se automaticky neprodlužuje všem studentům a učitelům přístup do aplikace. Je potřeba provést následující dva kroky.

1. V detailu objednávky je nutné pro nový školní rok opět přidat vyučující, kteří budou mít oprávnění vytvářet a spravovat školní skupiny. (Provede správce licence.)

Jak na to? Na stránce Předplatné (vyberte Předplatné v rozbalovacím menu v pravém horním rohu) v části Vyřízené objednávky najděte školní licenci na aktuální školní rok. Klikněte na modré tlačítko Akce a vyberte Zobrazit detail. Zde přidejte e-mailové adresy, pod kterými jsou v aplikaci zaregistrovaní jednotliví vyučující.

2. Školní skupiny žáků vytvořené v předcházejícím roce, které bude učitel dále používat, je nutné přepnout na aktuální školní rok. (Provede každý vyučující u svých skupin.)

Jak na to? V levém menu vyberte Skupiny. Klikněte na skupinu, u které je uvedený loňský školní rok, a otevřte ji. Klikněte na tlačítko Akce a na rozbalené nabídce zvolte Připojit do objednávky, u které je uvedené jméno vaší školy a aktuální školní rok. Tímto způsobem překlopte všechny skupiny, které v aktuálním školním roce pokračují.