Co je English Me - učení angličtiny

Elektronických pomocníků k učení angličtiny jsme z naší ‚dílny‘ vypustili již několik. Kromě stránek Help for English (které běží již od roku 2006), kde si můžete vedle čtení článků také trénovat slovní zásobu či testovat gramatiku zcela zdarma, jsme na trhu v posledních letech měli naše úspěšné a uživateli oblíbené softwarové produkty Word Manager a Smart Tests.

V roce 2013 jsme pak představili výukovou aplikaci English Me!. Na rozdíl od našich starších výukových programů má jednu velkou výhodu – funguje online, takže se k ní připojíte kdykoli a odkudkoli (z počítače, tabletu či mobilu), a my ji můžeme stále zdokonalovat. Za ty roky jsme představili mnohá vylepšení a doplnili spoustu obsahu (tisíce slovíček, vět, zvukových nahrávek, fotografií apod.)

V létě 2020 jsme spustili její vylepšenou verzi, kterou máte před sebou.

Naše předchozí produkty byly určeny pouze pro Windows a musely se instalovat. English Me běží plně online v prostředí jakéhokoli internetového prohlížeče, bez instalace. Znamená to, že přístup ke svému účtu máte odkudkoliv, kde je internetové připojení.

Učit se můžete na svém počítači doma, na laptopu v čekárně, na tabletu ve vlaku, na mobilním telefonu na autobusové zastávce apod. English Me tedy běží i v chytrých mobilních přístrojích, vlastně téměř na čemkoliv, co je vybaveno internetovým prohlížečem.

Přihlášení do aplikace je pomocí uživatelského jména nebo e-mailové adresy a hesla. Veškerá data jsou uložena online, takže svůj postup, své okruhy slovní zásoby, své oblíbené věty apod. máte k dispozici bez ohledu na to, odkud se do aplikace přihlásíte. Dokonce je možné např. aktivitu vypracovat jen částečně na jednom přístroji (např. na počítači v práci) a dokončit na jiném přístroji (např. v telefonu na cestě domů v tramvaji).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace