Co je English Me - učení angličtiny

English Me je online výuková aplikace pro výuku angličtiny, která se zaměřuje především na rozvíjení anglické slovní zásoby a gramatiky. Věnuje se ale také z nemalé části anglické výslovnosti, trénování poslechu s porozuměním a procvičování dovednosti překládat z angličtiny i do angličtiny.

English Me je vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, od naprostých začátečníků až po pokročilé angličtináře, kteří směřují k nejvyššímu stupni C2. Po absolvování úvodního rozřazovacího testu (nebo manuálním zvolení úrovně) aplikace přizpůsobí svůj obsah úrovni uživatele. Úroveň si lze kdykoliv měnit.

Aplikace je vhodná pro téměř všechny věkové skupiny, od školních dětí, přes dospělé až po seniory. Některé funkce aplikace lze používat i s dětmi, které ještě neumí číst a psát, tam je ale nutná asistence starších (lze používat např. bleskové obrázky či zkoušení slovíček bez psaní odpovědí).

English Me funguje online, nemusí se tedy instalovat. I když aplikace obsahuje desítky tisíc slovíček, vět, nahrávek, fotografií apod., nezabere v paměti počítače, tabletu či mobilu žádné místo. Navíc k svému uživatelskému profilu má uživatel přístup odkudkoliv prostřednictvím svých přihlašovacích údajů (e-mailu a hesla). Jedno cvičení tedy může udělat na počítači, druhé na telefonu a třetí na tabletu. Na všech přístrojích bude mít své statistiky, svá cvičení, své okruhy slovní zásoby.

English Me vychází s mnohaletých zkušeností autorů s výukovými programy, hrami a webovými stránkami, především z jejich známého výukového portálu Help for English, ze kterých zdarma čerpají denně tisíce Čechů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace