Jak vás naučíme anglicky?

Přesvědčte se o tom během 7 dní zdarma

S englishme! vždy víte, jak na tom jste. Jednoduše, přehledně a okamžitě.

Náplň výuky připravujeme
podle vás

Englishme! vyhodnocuje v reálném čase vaše výsledky v testech. Zná slovíčka a jevy, které vám dělají problémy. A tomu přizpůsobuje obsah testů.

Procvičování
slovní zásoby

Přes 23 tisíc slovíček s překladem, definicí, příkladovou větou, většina s výslovností a obrázkem. S englishme! trénujete slovní zásobu různě. A ke slovům, která vám dělají problémy, vás vrací – dokud je neumíte.

Doplňování do vět

Zábavným doplňováním vhodných slov se zdokonalujete v umění tvořit věty. Víme, že nestačí jen ukázat správnou odpověď. Proto vše detailně, ale přitom jednoduše vysvětlujeme.

Podívejte se na videa z aplikace

Gramatika
Teorie i testy

I obtížnou gramatiku vysvětlujeme jednoduše a v češtině. A veškerou teorii učíme na příkladech ze života. Díky tomu látku snadno pochopíte a nové znalosti zaručeně uplatníte v praxi.

Naposlouchání přízvuků

Není angličtina jako angličtina. Ta americká se od britské občas výrazně liší. Englishme! pro vás namlouvají rodilí mluvčí z USA a Británie, díky čemuž si naposloucháte různé přízvuky. A následně během sledování filmů i bez titulků snadno porozumíte jak Benedictu Cumberbatchovi, tak Leonardu DiCapriovi.

Objevte efektivní a hravé samostudium

Stovky lidí se s námi každý den baví – a zároveň učí. Zkuste to také.
Nic za to nedáte. Doslova.

Přesvědčte se o tom během 7 dní zdarma