Možnosti předplatného

Aplikace englishme! poskytuje službu. Její používání je uživatelům umožněno na základě předplatného. Nabízíme tyto typy předplatného:

Bezplatné zkušební období

Každý uživatel při první registraci do englishme! obdrží 7 dní zdarma. Zkušební období nevyžaduje kreditní kartu a nezavazuje k budoucímu nákupu. Ve zkušebním období uživatelé mají k dispozici celou aplikaci bez jakýchkoliv omezení.

Individuální předplatné

Individuální předplatné je pro uživatele, který ze svého uživatelského účtu vytváří objednávku. Předplatné se aktivuje v moment vyřízení objednávky (přijetí částky na náš účet). Nabízíme dvě varianty individuálního předplatného (jednorázové nebo opakované).

Jednorázové předplatné (na rok, 6 měsíců nebo 3 měsíce) lze hradit platební kartou nebo bankovním převodem. Po uplynutí předplatného je nutné provést novou objednávku.

Opakované předplatné (měsíční) se automaticky obnovuje vždy po uplynutí předplaceného období, a to dokud uživatel předplatné sám nezruší. U tohoto typu předplatného garantujeme fixaci ceny po celou dobu předplatného. Zrušení předplatného je možné kdykoliv přímo v aplikaci.

Ceny ceny jednorázového a opakovaného předplatného najdete v interaktivním ceníku.

Sdílené předplatné pro rodiny a skupiny přátel

Každý platící uživatel má možnost své předplatné sdílet až se čtyřmi dalšími členy rodiny či přáteli bez dodatečných poplatků. Více informací o sdíleném předplatném.

Dárkové poukazy a předplacené kódy

Předplatné lze zakoupit i formou dárkového poukazu / voucheru. Zde navíc nabízíme množstevní slevy již od dvou uživatelských účtů. Při vyřízení takové objednávky není na účtu objednavatele aktivováno žádné předplatné, ale jsou vygenerovány předplacené kódy. Uživatel si může aktivovat jeden kód na svém účtu a ostatní poskytnout například svým kolegům apod. Ti si pak na svém účtu pomocí kódů prodlouží předplatné. Předplacené kódy se doporučuje uplatnit nejpozději rok po jejich zakoupení, ale jejich platnost omezená není.

Ceny ceny poukazů najdete v interaktivním ceníku.

Více informací o dárkových poukazech.

Hromadné školní předplatné

Pro základní, střední a vyšší odborné školy je určeno hromadné školní předplatné za zvýhodněnou cenu 6900 Kč. To je platné vždy na jeden konkrétní školní rok (od 1. září do 31. srpna). Hromadné školní předplatné umožňuje používat aplikaci englishme! neomezenému počtu žáků, studentů a učitelů dané školy.

Více informací o hromadném školním předplatném.

Hromadné předplatné pro firmy

Zvýhodněné možnosti předplatného nabízíme i firmám a dalším skupinám uživatelů. Aplikace englishme je ideální jako zaměstnanecký benefit nebo platforma pro další vzdělávání zaměstnanců. V případě zájmu nás kontaktujte, dohodneme podmínky na základě vašich individuálních potřeb.