Kurz pro začátečníky

Kurz pro začátečníky je určen především pro úplné začátečníky, tedy pro ty, kdo se s angličtinou teprve seznamují.

Základy angličtiny jsou v tomto kurzu seskupeny do kapitol, kterých je v tuto chvíli k dispozici 6. Každá kapitola se skládá z přibližně 30 jednoduchých, krátkých a lehce stravitelných lekcí, které si můžete pohodlně číst na počítači ale i v mobilním telefonu či tabletu.

Slovíčka a příkladové věty v nich jsou doplněny zvukovými nahrávkami a probranou látku si můžete mnohdy ihned vyzkoušet v interaktivních cvičeních, testech, kvízech, drilech apod.

K prostudovaným lekcím je možné se kdykoliv vracet. V přehledu lekcí uvidíte, které lekce již máte přečtené a které nikoliv. Po přečtení si navíc můžete lekci označit zelenou ikonkou “chápu, rozumím” nebo červenou ikonkou “nerozumím” (a k takovým se případně později vrátit).

Právě pracujeme na 7. kapitole, která by celý kurz měla uzavřít. Po jejím absolvování by už student neměl mát problém pracovat se studijními materiály, učebnicemi, knihami apod. na úrovni Elementary – A1.

Ti, kdo mají nastavenu úroveň A0 – STARTER, uvidí kurz v sekci Výukové plány. Ostatní (protože kurz může být přínosný i studentům na úrovni ELEMENTARY apod.) si ho mohou spustit v sekci Samostudium v oddílu Obecné.