Statistika

Udržet si přehled o průběhu studia je důležité. V English Me naleznete přehlednou statistiku, díky které získáte o Vašem studiu přehled. Tuto statistiku najdete, pokud kliknete na ikonku uživatele v levé horní části programu. Poté klikněte na Zobrazit statistiku.

Zobrazí se Vám týdenní kalendář, ve kterém si snadno najdete, jaké aktivity jste v konkrétní den dělali a jak úspěšní jste v ní byli. Po kliknutí na aktivitu z přehledu se Vám otevře její podrobná statistika, která obsahuje přehled všech otázek či zkoušených slovíček a podrobnosti o tom, co Vám přesně dělalo problémy. Odtud si můžete také danou aktivitu znovu zkusit pomocí tlačítka Spustit znovu.

Přehled aktivit v rámci týdne

Po kliknutí na Ikonku kalendáře v levém horním rohu se zobrazí měsíční statistika.

Přehled aktivit v rámci měsíce

Nad kalendářem najdete také modrý odkaz Statistika slovní zásoby. V ní zjistíte, kolik slovíček pro Vaši úroveň z celkového počtu v databázi již umíte a kolik jich je například mezi problematickými slovy. Můžete si také přečíst, kolik jste se už naučili podstatných jmen, přídavných jmen a sloves. Zjistíte tady i údaje o tom, jakou část okruhů slovní zásoby pro svou úroveň jste již prošli, a můžete si prohlédnout si graf úspěšnosti při učení slovíček za poslední měsíc.