Přidání a odebrání slovíčka v rámci okruhu

Přidávání slovíček do okruhu nemůže být jednodušší. Již nemusíte zdlouhavě vypisovat výslovnost ani všechny překlady. Slovíčko můžete jednoduše vyhledat a vybrat jedno z profesionálně zpracovaných slovníkových hesel – včetně překladu, definice, přepisu výslovnosti, a často i zvukové nahrávky, obrázku a příkladových vět.

Nemusíte se však učit jen slovíčka, která již ve slovníku máme, můžete si vytvořit vlastní slovíčka.

Slovíčka můžete přidat pouze do vlastních okruhů slovní zásoby, nebo do kopie okruhu slovní zásoby. Stačí otevřít Detail okruhu a vybrat Prohlížení slovíček v okruhu. V horní části obrazovky uvidíte tlačítko + Přidat slovíčko. Slovíčko, které chcete přidat, stačí vyhledat v naší databázi a poté kliknout na Přidat slovíčko.

Přidání slovíčka do okruhu

Odebrání slovíčka z okruhu

Pokud chcete z lekce nějaké slovíčko odebrat, platí stejná pravidlo jako pro jejich přidání. Slovíčka můžete odebrat tedy pouze z vlastních okruhů, případně z kopií ostatních okruhů.

Slovíčka můžete odebrat během prohlížení okruhu. U každého slovíčka najdete vpravo modrý křížek . Pokud na něj kliknete, odstraní se Vám dané slovíčko z tohoto okruhu. V programu však nadále zůstane a vy si ho klidně můžete přidat do jiného okruhu.